Čelová svítilna Led Lenser H5

Čelová svítilna Led Lenser H5
Cena pro Vás:880 Kč
Cena pro Vás bez DPH:727 Kč
Skladem: Na dotaz
Výrobce:Led Lenser
ks
zaslat dotaz k produktu

Fotogalerie k produktu Čelová svítilna Led Lenser H5

Vlastnosti produktu Čelová svítilna Led Lenser H5

VlastnostHodnota
Celková hmotnost120 g
Součástí balení1 ks čelovka, 1 sada baterií AAA 1,5V, neoprenové pouzdro, návod k použití
Ostatní vlastnostiAdvanced Focus systém, červené světlo na zadní straně čelovky, vysoký komfort nošení díky vyvážení svítilny, výklopná hlava svítilny 0- 90°
LED1 x Power LED
Světelný tok25 lm
Baterie3 x AAA 1,5V
Kapacita5,4 Wh
Doba svícení20 h
Dosah světla70 m

Popis produktu Čelová svítilna Led Lenser H5

Svítilna LED LENSER H5 v sobě skrývá víc, než jen elegantní vzhled. Speciální patentovaná optika Advanced Focus System umožňuje jednoduché ostření a využití celého potenciálu LED diody třídy POWER LED. Měkký popruh a nízká hmotnost umožňují pohodlné nošení na dlouhých túrách a červené zadní světlo vytváří z LED LENSERU H5 ideální svítilnu pro běžce, chodce a cyklisty v silničním provozu. Výklopná hlava umožňuje úhel vyklopení 0-90°.

H SERIE

Čelovky LED LENSER se svojí inovativní technologií byly oceněny 1. místem v nezávislém testu výrobků, které provádí nezisková organizace německých spotřebitelů. Dále se čelové svítilny umístili na 1. místě mezi čelovkami v interním testu německých federálních ozbrojených sil. Nejnovější modely řady H jsou výsledkem dalšího vývoje již oceněných LED Diod „Power Head Fire Chip“. Vynikající zpracování, jedinečný optický systém (patent), uživatelská přívětivost, komfort při nošení a extrémní jas nechávají daleko vzadu všechny čelovky od konkurenčních výrobců.

Dotaz k produktu Čelová svítilna Led Lenser H5

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím odpověď
* Hlavní město ČR je