Kulovnice opakovací Mannlicher Luxus, .308 Win

Kulovnice opakovací Mannlicher Luxus, .308 Win
Cena pro Vás:57 300 Kč
Cena pro Vás bez DPH:47 355 Kč
Skladem: 1 ks
Výrobce:Steyr-Mannlicher
ks
zaslat dotaz k produktu

Tento produkt lze odebrat pouze osobně a s platným zbrojním průkazem

Fotogalerie k produktu Kulovnice opakovací Mannlicher Luxus, .308 Win

Popis produktu Kulovnice opakovací Mannlicher Luxus, .308 Win

 Mannlicher Luxus je špičková lovecká kulovnice opakovací renomovaného rakouského výrobce Steyr Mannlicher.

Tato kulovnice díky svému modulárnímu systému umožňuje střelci přizpůsobit si zbraň dle vlastních potřeb.

Kulovnice Mannlicher Luxus vynikají precizním zpracováním celé zbraně, hladkým chodem závěru, vynikajícím soustřelem a špičkovou povrchovou úpravou.

Hlaveň:

Hlaveň kulovnice opakovací Mannlicher Luxus je vyráběna kováním za studena z chrom-molybdenové oceli. Kovaná je pouze hlaveň, komora je vyrobena  třískovým obráběním, jež dává zbrani vynikající přesnost a dlouhou životnost. Hlaveň je do kulovnice upevněna jako volně plovoucí.
Hlavně opakovací kulovnice Mannlicher Luxus mají integrovanou lištu na upevnění montáže – Picatinny nebo Swing Mount. Tak může být na každé hlavni upevněn buď samostatný puškohled nebo je možno použít pro obě, nebo i více výměnných hlavní pouze jeden puškohled.

Spoušťový mechanismus:
Momentová spoušť kulovnic Mannlicher Luxus se vyznačuje precizním, hladkým a krátkým chodem. Z výroby je hodnota odporu spouště  nastavena na 18 - 20N, spoušť je však možno seřídit i na jinou hodnotu. Na přání je možno kulovnici  vybavit francouzským  napínáčkem.

Závěr:
Mannlicher Luxus využívá systému válcového odsuvného závěru. Závěr se zamyká šesti  ozuby ve dvou řadách do hlavně. Tento způsob uzamčení je velmi bezpečný, přesný a pevný.
Závěr  je vybaven  bezpečnostním systémem SBS, který chrání střelce před účinkem úniku spalných plynů nebo roztržením závěru. Závěr kulovnice Mannlicher Luxus se otevírá pod úhlem 70º.

Pojistka:
Kulovnice Mannlicher Luxus je vybavena třípolohovou pojistkou.

Pažbení:
Pažba kulovnice Mannlicher Luxus je vyrobena z kvalitního evropského ořechu s výraznou  kresbou. Hlaviště pažby kulovnice Mannlicher Luxus je tvaru kapřího hřbetu s  bavorskou lícnicí. Dřevěné části jsou povrchově upraveny olejem do polomatného lesku.
Boční výměnné panely kulovnice Mannlicher Luxus jsou vyrobeny v základní verzi z ořechu téže kvality, z jakého je vyrobena pažba. Boční panely jsou vyměnitelné, v příplatkové výbavě je možno objednat kovové s rytinami různých loveckých nebo ornamentálních motivů.

Povrchová úprava:

Povrchová úprava kovových částí zbraně je provedena Mannoxem, který precizně chrání kovové části zbraně.

Zásobník:
Ve standardní výbavě přichází opakovací kulovnice  s dvouřadým zásobníkem se polymerovým dnem. Zásobník může být do šachty zasazen ve dvou polohách. Je-li zásobník ve spodní poloze, je možno prověřit bezporuchový cyklus chodu závěru, aniž by byl náboj podán do  komory.


 

Dotaz k produktu Kulovnice opakovací Mannlicher Luxus, .308 Win

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím odpověď
* Hlavní město ČR je