Svítilna Led Lenser L5

Svítilna Led Lenser L5
Cena pro Vás:650 Kč
Cena pro Vás bez DPH:537 Kč
Skladem: 2 ks
Výrobce:Led Lenser
ks
zaslat dotaz k produktu

Vlastnosti produktu Svítilna Led Lenser L5

VlastnostHodnota
Příplatková výbavaNylonové pouzdro, univerzální montážní držák na trubkové konstrukce 25 – 34mm, univerzální otočný držák
Celková délka130 mm
Celková hmotnost114 g
Součástí balení1 ks svítilna, 2 sady baterií AA 1,5V, poutko na ruku, návod k použití
Ostatní vlastnostiAdvanced focus systém (AFS), odolnost proti stříkající vodě, otočné ostření ( Turning Focus), otočný spínač s funkcí tlačítka, elektrolyticky pozlacené kontakty, polykarbonátová
LEDHigh End Power LED
Světelný tok85 lm
Baterie1 x AA 1,5V
Kapacita4,2 Wh
Doba svícení3 h
Dosah světla150 m

Popis produktu Svítilna Led Lenser L5

LED LENSER ® L5 je malá, lehká a je napájena pouze jedním monočlánkem AA. Nízké váhy dosahuje L5 díky vysoce kvalitnímu polykarbonátovému plastu. Povrch svítilny nabízí maximální přilnavost a patentovaný *** Advanced Focus System poskytuje ideální osvětlení za všech okolností.

S LED LENSER L5 budete dobře připraveni na každou eventualitu při kratších i delších výletech. Na kratších cestách Vás L5 dobře připraví na všechny situace. Svojí hmotností vás nebude obtěžovat a výkonem překvapí. Svítilna je vybavena bezporuchovým tlačítkovým zapínáním, jedním stupněm režimu svitu na 100% s možností "ručního signalizačního blikání".

L SÉRIE

Tělo těchto svítilen je velmi lehké a odolné, jelikož je pro jeho výrobu používán speciální materiál: polykarbonát. Polykarbonát váží jen asi polovinu toho, co hliník. Je teplotně odolný od -175°C stupňů do + 175°C a používá se převážně v leteckém průmyslu. Díky polykarbonátům, jsou tyto svítilny odolné proti povětrnostním vlivům, extrémně robustní a příjemné na dotek i za nízkých teplot, jelikož tento materiál má nízkou tepelnou vodivost.
Vzhledem k velkému počtu výhod jsou modely řady L ideální pro outdoor aktivity. Nová řada svítilen LED-LENSER® je označená velkým L, což znamená lehká a levná. Svítilny jsou vyrobeny z vysoce kvalitního černého lehkého polykarbonátu. Odolávají vysokým i nízkým teplotám, jejich změnám, prachu, stříkající vodě, pádu z výšky 1m. Těsnění je řešeno jako u všech svítilen LED LENSER® gumovými O kroužky. Reflektory jsou vybaveny patentovanými čočkami Advence Focus Systém a velmi účinným klasickým zaostřováním (reflektorem otáčíte). Dodatečné zdrsnění těla svítilny usnadňuje uchopení a zabraňuje vysmeknutí z dlaně. Teplota povrchu plastového těla svítilen je příjemná pro holou ruku i při nízkých teplotách.

Dotaz k produktu Svítilna Led Lenser L5

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím odpověď
* Hlavní město ČR je