Svítilna Led Lenser L7E

Svítilna Led Lenser L7E
Cena pro Vás:690 Kč
Cena pro Vás bez DPH:570 Kč
Skladem: 1 ks
Výrobce:Led Lenser
ks
zaslat dotaz k produktu

Vlastnosti produktu Svítilna Led Lenser L7E

VlastnostHodnota
Celková délka133 mm
Celková hmotnost115 g
Součástí balení1 ks svítilna, 2 sady baterií AAA 1,5V, poutko na ruku, návod k použití
Ostatní vlastnostiAdvanced focus systém (AFS), odolnost proti stříkající vodě, otočné ostření ( Turning Focus), klasický spínač, elektrolyticky pozlacené kontakty, polykarbonátová, modulární systém
LEDHigh End Power LED
Světelný tok28 lm
Baterie3 x AAA 1,5V
Kapacita5,4 Wh
Doba svícení47 h
Dosah světla93 m

Popis produktu Svítilna Led Lenser L7E

LED LENSER L7E je k nerozeznání od L7, je ale úspornější z hlediska provozu. Proto označení E (Ekonomický).  U této svítilny byl kladen především důraz na dobu svícení než na výkon, Což doba svícení 47 hodin dokazuje. Stejně jako všechny svítilny řady L je tělo svítilny L7E vyrobeno z polykarbonátového plastu. Je voděodolná, odolná proti prachu a taktéž odolává nárazu.

Volitelné příslušenství:

  1. Otočný klip na opasek
  2. Univerzální montážní držák na trubkové konstrukce 25 – 34mm
  3. PT Univerzální otočný držák
  4. Magnetické upevnění pro použití s Otočným klipem
  5. Ochrana proti překulení
  6. Set filtrů s ochranou proti překulení
  7. Signální kužel
  8. Nylonové pouzdro se sadu filtrů
  9. Nylonové pouzdro

L SÉRIE

Tělo těchto svítilen je velmi lehké a odolné, jelikož je pro jeho výrobu používán speciální materiál: polykarbonát. Polykarbonát váží jen asi polovinu toho, co hliník. Je teplotně odolný od -175°C stupňů do + 175°C a používá se převážně v leteckém průmyslu. Díky polykarbonátům, jsou tyto svítilny odolné proti povětrnostním vlivům, extrémně robustní a příjemné na dotek i za nízkých teplot, jelikož tento materiál má nízkou tepelnou vodivost.

Vzhledem k velkému počtu výhod jsou modely řady L ideální pro outdoor aktivity. Nová řada svítilen LED-LENSER® je označená velkým L, což znamená lehká a levná. Svítilny jsou vyrobeny z vysoce kvalitního černého lehkého polykarbonátu. Odolávají vysokým i nízkým teplotám, jejich změnám, prachu, stříkající vodě, pádu z výšky 1m. Těsnění je řešeno jako u všech svítilen LED LENSER® gumovými O kroužky. Reflektory jsou vybaveny patentovanými čočkami Advence Focus Systém a velmi účinným klasickým zaostřováním (reflektorem otáčíte). Dodatečné zdrsnění těla svítilny usnadňuje uchopení a zabraňuje vysmeknutí z dlaně. Teplota povrchu plastového těla svítilen je příjemná pro holou ruku i při nízkých teplotách.

Dotaz k produktu Svítilna Led Lenser L7E

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím odpověď
* Hlavní město ČR je