Malorážka opakovací ZKM 455 Super Match .22 LR

Malorážka opakovací ZKM 455 Super Match .22 LR
Cena pro Vás:12 190 Kč
Cena pro Vás bez DPH:10 074 Kč
Skladem: Na dotaz
Výrobce:CZ UB
ks
zaslat dotaz k produktu

Tento produkt lze odebrat pouze osobně a s platným zbrojním průkazem

Vlastnosti produktu Malorážka opakovací ZKM 455 Super Match .22 LR

VlastnostHodnota
Ráže.22 LR
Systémválcový odsuvný závěr
Spoušťjednospoušť
PojistkaAno
ZásobníkAno
Kapacita zásobníku10
Povrchová úprava kovových částíČerněno
MířidlaMechanická, stavitelná
Příprava pro montáž puškohleduano,rybina 11mm
PažbeníOřechové dřevo
Délka hlavně525 mm
Celková délka980 mm
Celková váha prázdná2,8 kg

Popis produktu Malorážka opakovací ZKM 455 Super Match .22 LRMalorážka CZ 455 SUPER MATCH .22LR je předurčena pro velmi přesnou střelbu. 12-drážkový vývrt hlavně perfektně stabilizuje střelu, 10-ranný kovový zásobník zvyšuje uživatelské vlastnosti. Hledí je výškově a stranově stavitelné v širokém rozsahu délek. Rybina na pouzdře závěru pro upevnění puškohledu je široká 11 mm.

V nové generaci malorážek CZ se podařilo skloubit dlouholeté zkušenosti z vývoje a výroby těchto zbraní s tradičně vysokou kvalitou, životností, přesností a moderními trendy. Nové modely CZ 455 vychází z klasické konstrukce a přináší spoustu vylepšení, která se dotýkají většiny hlavních částí zbraně. 

Také pažba doznala drobných změn, zavedených s cílem ještě většího komfortu při střelbě, kterého jsme mimo jiné dosáhli optimalizací ergonomie úchopu v oblasti pistolové rukojeti. Nově řešenému spojení systému s pažbou dominují již pouze dva šrouby s vylepšeným rozhraním zabezpečujícím jednodušší utažení i dokonalejší vzhled

. Nová jsou i mířidla. Hledí umožňuje výškovou i stranovou korekci a nový tvar základny mušky usnadňuje přesné zacílení. Naopak zachováno zůstalo použití za studena kovaných hlavní a lůžko z jednoho kusu kvalitní oceli. Tradičně vysoká kvalita a péče věnovaná detailům je promítnuta do každého kusu nové zbraně a bude favorizovat své uživatele v oblasti sportovní střelby i při lovu.

 

Dotaz k produktu Malorážka opakovací ZKM 455 Super Match .22 LR

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím odpověď
* Hlavní město ČR je