Mačeta Kukri Cold Steel s pochvou

Mačeta Kukri Cold Steel s pochvou
Cena pro Vás:810 Kč
Cena pro Vás bez DPH:669 Kč
Skladem: 1 ks
Výrobce:Cold Steel
ks
zaslat dotaz k produktu

Vlastnosti produktu Mačeta Kukri Cold Steel s pochvou

VlastnostHodnota
Materiál čepele1055 Carbon
Tloušťka čepele2,8 mm
StřenkyLong Polypropylene
Délka rukojeti127 mm
Celková délka457 mm
Celková hmotnost453,59 g
Součástí baleníMačeta, pouzdro

Popis produktu Mačeta Kukri Cold Steel s pochvou

Kukri Machete je stylová mačeta, která se inspirovala legendárním Kukri nepálských Gurků. I přes to však jde o velice efektivní pracovní nástroj s vynikajícími pevnostními vlastnostmi, určený k sekání.

Čepel s Full tang konstrukcí je vyrobena z uhlíkové oceli 1055 s antikorozní povrchovou černou úpravou. Ocel 1055 je nástrojová uhlíková ocel. Obsah uhlíku a nízké legování této mělce kalené oceli z ní činí velmi pevný materiál, který není náchylný ke křehkosti. Rukojeť je vyrobena z polypropylenu nanášeného vysokotlakým vstřikem, takže je téměř nezničitelná. Na světě je jen velmi málo nožů, o kterých se dá s jistotou říct, že jsou všude známé jako velmi účinná zbraň. Gurkové používají Kukri i v dnešní době a v jejich rukách se proměňují v nebezpečný nástroj.

Tato mačeta je levnější variantou našich Gurka Kukri. Kukri mačeta je velmi dobře uzpůsobena pro práci, pro sekání pevných předmetů a díky své Full tang konstrukci a odolnému ergonomické rukojeti z polypropylenu, je odolná proti poškození. Dodává se s velmi odolným pouzdrem z Cor-Ex ™.

Dotaz k produktu Mačeta Kukri Cold Steel s pochvou

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím odpověď
* Hlavní město ČR je