Dalekohled FOMEI 10x56 LEADER FMC

Dalekohled FOMEI 10x56 LEADER FMC
Cena pro Vás:6 890 Kč
Cena pro Vás bez DPH:5 694 Kč
Skladem: 1 ks
Výrobce:Fomei
ks
zaslat dotaz k produktu

Vlastnosti produktu Dalekohled FOMEI 10x56 LEADER FMC

VlastnostHodnota
Zvětšení10
Průměr čočky objektivu56 mm
Zorné pole10,5 m/100m
Součástí balenípouzdro - popruh - krytky objektivu a okuláru - čisticí hadřík

Popis produktu Dalekohled FOMEI 10x56 LEADER FMCDalekohled LEADER DCF je určen pro náročné uživatele a profesionály. Povrchová úprava čoček FMC zajišťuje vysokou ostrost a světelnost optiky dalekohledu v kategorii High resolution. Hranoly vyrobené z materiálu BaK4 jsou rovněž opatřeny povrchem Phace coating. Konstrukce optické soustavy zajišťuje široký úhel záběru. Světelnost optiky Leader umožňuje pozorování i v nejnáročnějších podmínkách včetně nočního pozorování.

Model 10x56 LEADER je robustní voděodolný dalekohled vhodný k pozorování i vzdálených objektů za jakýchkoli podmínek. Velkou výhodou je minimální ostřicí vzdálenost 3 m.

Dioptrické nastavení je integrováno do centrálního ostření. To umožňuje snadnější a přesnější zaostření pro daného pozorovatele. Dalekohled ostří již od 3m! Krytky dalekohledu jsou opatřeny praktickými úchyty a nehrozí jejich ztráta. Voděodolná konstrukce plněná suchým dusíkem brání vnitřnímu orosení. Při náhlé změně teploty nehrozí vnitřní orosení dalekohledu. Tělo dalekohledu je vyrobeno z polycarbonátu, který zajišťuje dokonalou pevnost těla. Dalekohled je opatřen masivním pogumováním, které jej chrání před poškozením. Dalekohled je dodáván včetně pouzdra a popruhu.

Dotaz k produktu Dalekohled FOMEI 10x56 LEADER FMC

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím odpověď
* Hlavní město ČR je