Vábnička Nordik Roe

Vábnička Nordik Roe
Cena pro Vás:670 Kč
Cena pro Vás bez DPH:554 Kč
Skladem: Na dotaz
Výrobce:Nordik Gear AB
ks
zaslat dotaz k produktu

Popis produktu Vábnička Nordik Roe

Tato vábnička je speciálně vyvinuta pro vábení srnců. Je předladěna pro všechny čtyři hlavní zvuky, které potřebujete.

Návod na použití:

Jednoduše přesuňte gumový kroužek mezi dva nejvzdálenější zářezy na vábničce a změníte zvuk. Tato vábnička ma zdvojenou zvukovou desku, která se používá pro lepší konrolu hlasitosti. Čím více zakryjete otvor na spodní straně vábničky palcem, tím bude zvuk méňe hlasitý. Střídejte zvuky pokládané srny po několik minut a poté opakujte zhruba po 20-30 minutách na stejném stanovišti.

Zvuky navázání kontaktu srny a srnčete: umístěte gumový kroužek do prvního (nejvzdálenějšího) zářezu od tělá vábničky a vdechujte krátce do vábničky pro zvuky navázání kontaktu. Pro napodobení zvuků vydávaných srnčetem, skousněte zuby vábničku přes gumový kroužek a vydávyný zvuk bude vyšší.

Zvuky vzrušené srny v říji: Kroužek umístěte do druhého zářezu. Dejte zuby do uvolněného prvního zářezu a skousněte membránu k tělu vábničky. Rty při tom položtena gumový kroužek ve druhém zářezu a foukněte. Čím dále skousnete membránu od gumového kroužku, bude zvuk vyšší (mladá srna) a naopak (stará srna).

Zvuk pokládané srny: postupujte stejným způsobem jako u napodobení zvuků vzrušené srny v říji, ale po fouknutí do vábničky okamžitě uvolněte stisk zubů a rtů. Získáváte tak hlas srny, která je právě pokládána srncem tzv. geschreck. Poté střídejte kratší zvuky vzrušené říjné srny s delšími zvuky pokládané srny.

Dotaz k produktu Vábnička Nordik Roe

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím odpověď
* Hlavní město ČR je