Svítilna Led Lenser X7R

Svítilna Led Lenser X7R
Cena pro Vás:5 127 Kč
Cena pro Vás bez DPH:4 237 Kč
Skladem: 2 ks
Výrobce:Led Lenser
ks
zaslat dotaz k produktu

Fotogalerie k produktu Svítilna Led Lenser X7R

Vlastnosti produktu Svítilna Led Lenser X7R

VlastnostHodnota
Celková délka171 mm
Celková hmotnost241 g
Součástí baleníDodáváno v přepravním kufříku: 1 ks svítilna, 1 ks baterie Li-Ion 3,7v, Otočný klip na opasek, Nabíječka s rozhraním AC/DC a USB, Návod k použití, Návod pro použití SLT
Ostatní vlastnostiSLT (Smart Light Technology), X-LENS Technology; Modulární systém, Advanced Focus system, Speed Focus s funkcí LOCK, Floating Charge systém, Elektrolytické pozlacení kontaktů
LED2 x High End Power LED
Světelný tok500 lm
Baterie1 x AA Li-Ion 3,7V
Kapacita8,1 Wh
Doba svícení7,5 h
Dosah světla320 m
FunkceMorse (ruční blikání signálu), Boost (krátkodobě zvýšený výkon), Power (silný provozní výkon), Low Power (redukovaný výkon - snížený), Dim (plynulé ladění výkonu - stmívání), S.O.S. (signál SOS), Blink (blikání), Defence Strobe (obranný stroboskop)

Popis produktu Svítilna Led Lenser X7R

LED LENSER ® X7R je velkolepá, dobíjecí svítilna s inovativním systémem dobíjení. Dvě synchronizované reflexní čočky (X-objektiv Technology) propůjčují svítilně design, který na vás zapůsobí a překvapí svým neotřelým tvarem. Můžete využít světelný tok až 500 lumenů zkoncentrovaný do úzkého paprsku světla nebo můžete světlo rozostřit do kruhu o průměru až 45 metrů. Systém je založen na patentované technologii Advanced Focus System. Napájení je řešeno lithium-ion baterií.

Nabíječka k této svítilně je skutečnou technologickou senzací. Svítilna "plave" jakoby pod nabíječkou. Tento systém je nazýván FCS: Floating Charge System- Plovoucí nabíjecí systém. Sada svítilny s nabíječkou působí praktickým a poutavým dojmem a poskytuje vysokou úroveň provozní bezpečnosti.

Režimy provozu

  • Professional
  • Easy
  • Defence

Dotaz k produktu Svítilna Led Lenser X7R

Položky označené * jsou povinné
Vaše jméno
* Váš e-mail
* Vaše zpráva
Vyplňte prosím odpověď
* Hlavní město ČR je